Oferta Edukacyjna
Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną największej uczelni morskiej w Polsce. Uczelnia umożliwia zdobywanie wiedzy na 4 prężnie rozwijających się wydziałach: Elektrycznym, Mechanicznym, Nawigacyjnym oraz Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa, w ramach których rozwija swoją działalność naukowo-dydaktyczną na 9 kierunkach studiów, w 43 specjalnościach. Oferta kierunków i specjalności jest pogada i odpowiada na aktualna zapotrzebowanie rynku pracy, a nie wątpliwą zaletą uczelni jest to, że kształci na wydziałach, kierunkach i specjalnościach zarówno morskich, jak i lądowych. Uczelnia spełnia światowe wymogi w zakresie kształcenia oficerów floty handlowej zgodnie z Konwencją STCW, a System Zarządzania Jakością jest zgodny z wymaganiami i obejmuję całą działalność Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.


Oferta Edukacyjna
Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa

Interesujesz się ekonomią, towaroznawstwem, turystyką lub finansami, a może nie wiesz jeszcze jaki kierunek byłby dla Ciebie najlepszy? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak to zapraszamy Cię do udziału w prezentacji Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa.
W trakcie wykładu przedstawiona zostanie oferta edukacyjna, warunki studiowania, zasady rekrutacji, a co najważniejsze opinie naszych absolwentów i perspektywy pracy po studiach.
Po zakończeniu prezentacji będzie istniała możliwość zadawania pytań, a dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziane zostały drobne upominki. Tak więc nie zwlekaj i zgłoś swój udział już dziś.
Serdecznie zapraszamy!


Oferta Edukacyjna
Wydziału Nawigacyjnego

Jeśli chciałbyś zostać najważniejszą osobą na statku lub po prostu interesujesz się spedycją i logistyką zapraszamy na studia na Wydziale Nawigacyjnym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. 

Podczas prezentacji zostanie przedstawiona oferta edukacyjna, warunki rekrutacji, nowoczesne sale i laboratoria m.im. Symulator Mostka Nawigacyjnego.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją.
Serdecznie zapraszamy!


Oferta Edukacyjna
Wydziału Mechanicznego

Studia na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Morskiego w Gdyni realizowane są na kierunku Mechanika i Budowa maszyn w czterech specjalnościach. Wydział kształci   kadry do pracy na morzu oraz specjalistów zatrudnianych w przemyśle lądowym w zakresie: technologii remontów, inżynierii eksploatacji instalacji, inżynierii produkcji.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją. 
Serdecznie zapraszamy!


Oferta Edukacyjna
Wydziału Elektrycznego

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt. Wydziału Elektrycznego UMG. 

Z prezentacji będzie można się dowiedzieć m.in. o tym na jakich kierunkach i specjalnościach można podjąć studia, jakie uprawnienia zawodowe uzyskują nasi absolwenci, jaki jest potencjał bazy laboratoryjnej WE, jak można spędzać czas wolny oraz jakie są zalety studiowania na Wydziale Elektrycznym UMG.
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją!

Serdecznie zapraszamy!